Jaunumi

Par uzņēmumu

    "Valmiera-Andren" SIA ir Latvijas privātpersonu un Zviedrijas firmas Sten Andren AB kopīgs uzņēmums. Tas tika radīts 1993. gadā uz Valmieras Stikla Šķiedras stiklaplastu ceha bāzes. Lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi, laika posmā no 1996. līdz 2006. gadam par tā līdzīpašniekiem un finanšu investoriem piedalījās Ziemeļvalstu Vides Aizsardzības fonds NEFCO.
 
     Izmantojot kompozītmateriāla - stiklaplasta (GRP) unikālās īpašības mūsu uzņēmums rūpējas par apkārtējās vides aizsardzību, jo ražojam rezervuārus, cauruļvadus un citas konstrukcijas augsti agresīvām ķimikālijām, kā, piemēram, sālsskābei, sērskābes šķīdumiem, dzelzs hlorīdam, fosforskābei, sāls šķīdumiem, sārmiem utt.
     Kopš 1998. gada ražojam dūmgāzu attīrīšanas sistēmas, dūmgāzu kondensatorus (skruberus), kuri domāti atmosfēras aizsardzībai un siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisijas mazināšanai, lai attīrītu saimniecībās izlietoto ūdeni ražojam dažādu notekūdeņu attīrīšanas sistēmas un krājtvertnes.
 
Kopā ar SIA Valmiera-Andren saglabāsim tīru apkārtējo vidi mums un mūsu bērniem. 

Projekta „Kompleksi energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi SIA "Valmiera Andren" ražošanas ēkā Cempu ielā 23, Valmierā” paveiktais 4. kvartālā

1.DEMONTĀŽAS DARBI

    Paveikts viss darbu apjoms.

2. ĀRSIENU SILTINĀŠANA
    Paveikts viss darbu apjoms.

3. JUMTA SILTINĀŠANA
    Paveikts viss darbu apjoms.

4. LOGU NOMAIŅA
    Paveikts viss darbu apjoms.

5. DURVJU UN VĀRTU NOMAIŅA
Paveikts viss darbu apjoms.

6. SIENU UN GRIESTU REMONTS
    Paveikts viss darbu apjoms.

7. VENTILĀCIJAS UN APKURES SISTĒMAS PĀRVEIDE
    Paveikts viss darbu apjoms.

8. FINANŠU IZLIETOJUMS
    Kopējā projekta līgumcena – 230073,89 Ls (bez PVN).
    Izpildīts no sākuma – 230073,89 Ls (bez PVN).

Līdz ar to sekmīgi noslēgusies praktiskā projekta īstenošana, vien atlicis saņemt inventarizācijas aktu no Valsts Zemes dienesta. Rezultātā iegūts pievilcīgs ēkas ārējais izskats un, galvenais, panākta ievērojama energoefektivitāte – samazināts dabas gāzes un elektrības patēriņš. 

Ēkas korpuss pirms siltināšanas Ēkas korpuss pēc siltināšanas
Pirms siltināšnas 01
Pirms siltināšanas Pēc siltināšanas

 

Aktualitātes

Metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts

SIA „VALMIERA-ANDREN” piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācības (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

 

Produkcija