Produkcija

Jaunumi

  SIA Valmiera-Andren ķīmisko procesu nodrošināšanai nepieciešamo iekārtu ražošana ieņem nozīmīgu daļu no uzņēmuma saražotās produkcijas.

Stiklaplasta (GRP) unikālās īpašības izturība pret lieci, stiepi, spiedi, ķīmisko, bioloģisko un termisko iedarbību, salīdzinoši zems blīvums un hidroskopija, teicama elektriskā, siltuma un skaņas izolācija, kā arī augsta gaismas caurlaidība un pusvadītāja spējas ļauj efektīvi aizvietot tradicionālos materiālus, piemēram, tēraudu un krāsainos metālus. Ja salīdzina materiālu īpatnējo izturību, robežsprieguma un īpatnējā svara attiecību tad stiklaplasti ir 2,5 - 7,5 reizes izturīgāki par tēraudu. Bez tam stiklaplasti salīdzinājumā ar metāliem ir izturīgāki pret triecieniem, absorbē skaņas un vibrācijas, ir izturīgāki agresīvajās vidēs.

Stiklaplastu izmantojam dažādu ķīmisko procesu iekārtu ražošanā, piemēram - reaktori, kuros notiek dažādu ķīmisko vielu sajaukšana u.c.

Veicot tvertņu siltināšanu un sildelementu ievietošanu var nodrošināt temperatūras režīma uzturēšanu, gan sildot, gan dzesējot.

Ražojam dažādas ķīmisko vielu spiedtvertnes un vakuuma rezervuārus. Jaunums ir "settleri" rūdas bagātināšanas rūpnīcām.

2 kpi

Reaktors

3 kpi

Reaktori DN 2900 (Somija)

4 kpi

Reaktors ar dzesētāju DN 2800
(Piegāde uz Vāciju)

5 kpi

Reaktors (Piegāde uz Čīli)

6 kpi

Rezervuārs. V=4m3 , P= -0,8+3bar.
(Latvija)

8 kpi

Vakuuma rezervuāri V=1,2m3
(Uzstādīti Latvijā)

dsc00008

Settlers rūdas bagātināšanai (Somija)