Par uzņēmumu

Jaunumi

"Valmiera-Andren" SIA ir Latvijas privātpersonu un Zviedrijas firmas Sten Andren AB kopīgs uzņēmums. Tas tika radīts 1993. gadā uz Valmieras Stikla Šķiedras stiklaplastu ceha bāzes. Lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi, laika posmā no 1996. līdz 2006. gadam par tā līdzīpašniekiem un finanšu investoriem piedalījās Ziemeļvalstu Vides Aizsardzības fonds NEFCO.

Mūsu produkcija lielā mērā ir saistīta ar vides aizsardzību, jo ražojam rezervuārus, cauruļvadus un citas konstrukcijas augsti agresīvām ķimikālijām, kā, piemēram, sālsskābei, sērskābes šķīdumiem, dzelzs hlorīdam, fosforskābei, sāls šķīdumiem, sārmiem utt. Kopš 1998. gada ražojam dūmgāzu attīrīšanas sistēmas (skruberus), kuri domāti atmosfēras aizsardzībai un siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisijas mazināšanai.

Mūsu ražošanā dominē cilindrisku izstrādājumu tīšana un mūsu iekārtas ļauj izgatavot caurules no DN 25 līdz DN 8000. Lielu, netransportējamu izstrādājumu izgatavošanai, iekārtas ir iespējams uzstādīt tieši klienta teritorijā.

Mūsu un mūsu partneru konstruktoru pieredze ļauj izgatavot sarežģītas konstrukcijas atbilstoši visdažādākajiem standartiem, kā, piemēram, PLN -83(Zviedrija), DIN (Vācija ), BS -4994(Lielbritānija), ASME RTP -1-2000(ASV).

Izstrādājumu aprēķinus un rasējumus bieži kontrolē starptautisku inspektoru kompānijas, kā, piemēram, SA (Zviedrija), TUV (Vācija).

Demonstrējot savu attieksmi pret kvalitātes, vides un darba aizsardzības prasībām, "Valmiera-Andren" ir veikusi savas vadības sistēmas sertificēšanu atbilstoši ISSO-9001 :2009 , OHSAS-18001 :1999 prasībām.

Kopš 2006.gada esam izveidojuši meitas uzņēmumu „Andren-SPB" Sanktpēterburgā.

2009.gada nogalē savu darbību uzsāka meitas kompānija SIA Ventspils-Andren – viena no jaunākajām ražotnēm Ventspils brīvostas industriālajā zonā. Specializācija – lielgabarīta rezervuāru (līdz pat DN 8000) un citu stikla šķiedras rūpniecisko iekārtu ražošana eksportam.

Ja Jums ir nepieciešama droša un garantēta Jūsu ķimikāliju uzglabāšana, zvaniet uz mūsu biroju, un mēs Jums palīdzēsim to nodrošināt.

Kopā ar SIA Valmiera-Andren saglabāsim tīru apkārtējo vidi mums un mūsu bērniem.  

 

 

Sertifikāti

 

BV Certification ISO9001 
BV Certification ISO14001 
OHSAS 18001

 

 

Sertifikats Krievija 2013

 

 Atbilstības sertifikāts