Ventspils Andren SIA Jaunumi

 Storage tanks DN 4000 delivery to Sweden 

DN4000 tvertne sagatavota transportēšani uz Zviedriju.

dsc00028

Setleri, vannas hidrometalurģijas rūpnīcai Somijā.

SIA Valmiera Andren meitas kompānija SIA Ventspils-Andren savu darbību uzsāka 2009.gada nogalē  – viena no jaunākajām ražotnēm Ventspils brīvostas industriālajā zonā. Kur izmantojot Ventspils ostas priekšrocības neaizsalstošā osta ar iespēju pieņemt liela gabarīta kuģus SIA Ventspils Andren var viegli aiztransportēt sarežģītas lielgabarīta konstrukcijas (līdz pat DN 8000) un citas stiklaplasta rūpnieciskās iekārtas uz visām pasaules valstīm.

SIA Ventspils Andren produkcija tāpat kā mātes uzņēmumam SIA Valmiera Andren lielā mērā ir saistīta ar vides aizsardzību, jo ražojam rezervuārus, cauruļvadus un citas konstrukcijas augsti agresīvām ķimikālijām.

Dūmgāzu attīrīšanai ražojam skruberus, kuri domāti atmosfēras aizsardzībai un siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisijas mazināšanai.

Mūsu ražošanā dominē cilindrisku izstrādājumu tīšana un mūsu iekārtas ļauj izgatavot caurules no DN 25 līdz DN 8000. Lielu, netransportējamu izstrādājumu izgatavošanai, iekārtas ir iespējams uzstādīt tieši klienta teritorijā. 

Mūsu darbinieki ir veikuši daudzu iekārtu ražošanu un uzstādīšanu Zviedrijā, Somijā un citās ES valstīs, kā arī veiksmīgi sadarbība ir izveidojusies ar  Krievijas partneriem.

Mūsu un mūsu partneru konstruktoru pieredze ļauj izgatavot sarežģītas konstrukcijas atbilstoši visdažādākajiem standartiem, kā, piemēram, PLN -83(Zviedrija), DIN (Vācija ), BS -4994(Lielbritānija), ASME RTP -1-2000(ASV).

Izstrādājumu aprēķinus un rasējumus bieži kontrolē starptautisku inspektoru kompānijas, kā, piemēram, SA (Zviedrija), TUV (Vācija).

Ja Jums ir nepieciešama droša un garantēta Jūsu ķimikāliju uzglabāšana, zvaniet uz mūsu biroju, un mēs Jums palīdzēsim to nodrošināt.

Kopā ar SIA Ventspils - Andren saglabāsim tīru apkārtējo vidi mums un mūsu bērniem. 

Produkcija